Logo

BMW 520I

Број на оглас: 3171198 | Објавен на: 11.02.2019, 15:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 520

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 2.450 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba, registrirana do 10.10.2019.Klimatronik, aluminiumski bandazi, elektrika na stakla i retrovizori, siber, angels farovi, novi gumi.

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Jani

Потврден огласувач