Logo

AUDI A4 1.9TDI 2001G

Број на оглас: 3171214 | Објавен на: 18.02.2019, 15:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.300 €
3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 1.9tdi 131ks 5 brzini
2001g
Odlicno socuvano
Servisirano
Rebrest i site zategaci
Limest kais i zategac
Ule i filtri
Bukvalno bez maana
Stegnato kamen na prednica
Cena 3600e
078236950
BEZ ZAMENI VE MOLAM

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач