Logo

DAF XF 410 105

Број на оглас: 3171293 | Објавен на: 15.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Euro 5
2008 god
Automatski menuvac
Registriran do Mart 2019
Vo odlicna sostojba , redovno servisiran

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач