Logo

Opel astra 1.7 cdti 2011 god

Број на оглас: 3171435 | Објавен на: 14.08.2019, 11:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava Astra super sostojba uvezen od Ch perfekten

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  golf