Logo

saab 9.5 dizel

Број на оглас: 3171456 | Објавен на: 18.02.2019, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Saab

Модел: 9-5

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 2.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba komplet servisirana. Za taa cena ekstra kola

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Orce

Потврден огласувач