Logo

Rover 600 disel

Број на оглас: 3171559 | Објавен на: 12.02.2019, 20:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 600

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ne registriran,redovno servisiran, vo odlicna sostojba, so webasto, klima, greaci na sedista. Cena po dogovor

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Kliment

Потврден огласувач