Logo

Xiaomi Mi Mix 2S Black 6/64 GB

Број на оглас: 3171585 | Објавен на: 18.02.2019, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Xiaomi

Модел: Mi Mix 2S

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 25.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Продавам Mi Mix 2S стар 1 месец (користен 2 недели ), земен од Телеком со 23 месеци гаранција, Фул пакување

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач