Logo

ford fiesta 1.8 dizel

Број на оглас: 3171628 | Објавен на: 26.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e registrirana 18d servisirana smenet e kais , ulje,filter za nafta, za vazduh za ulje, novi gumu,nov akomulator i dobro e zacuvana

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач