Logo

vw passat 1.8 turbo

Број на оглас: 3171637 | Објавен на: 16.04.2019, 21:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.450 €
1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vw passat 1.8 turbo,full oprema, kolata e so istecena registracija, poveke info na telefon

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 boro

Потврден огласувач