Logo

AUDI A4 (AVANT 2.5 V6 TDI GVATRO)

Број на оглас: 3171658 | Објавен на: 26.02.2019, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 132 kw / 179 ks

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava AUDI vo top sostojba info na 072 208 225 Riste

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Riste

Потврден огласувач