Logo

Se prodavaat skii

Број на оглас: 3171714 | Објавен на: 15.02.2019, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 49 €
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat skii Head 170cm, plus 2 para skii gratis... 3 para skii head 170cm open rossignol 175cm i ficher 180cm za 3000den..

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач