Logo

DAEWOO LANOS 1.5benzin 86 ks. 1998 god..

Број на оглас: 3171779 | Објавен на: 12.02.2019, 00:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Lanos

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DAEWOO LANOS 1.5benzin 86ks. 1998 god...
DAEWOO LANOS 1.5benzin 86 ks. 1998 god..
Se prodava vo dobra sostojba so realni kilometri i so dobri gumi..
Na E-mail ne odgovaram..
Telefon za kontakt:076-351-900..

 Берово    Општина: Пехчево

Прати Е-Маил

 Iv

Потврден огласувач