Logo

Electro Voice 15.3

Број на оглас: 3171786 | Објавен на: 12.02.2019, 00:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Останати музички инструменти

Вид на оглас: Се продава


Electro Voice 15.3 тросистемски..... 350 евра........ Барајте ме на 077498057....... НЕ на долу наведениот број!

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 taci

Потврден огласувач