Logo

DELOVI sa tiko tico ima svee ekstra motor svee slovenski t

Број на оглас: 3171859 | Објавен на: 12.02.2019, 08:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


delovii sa tikovcii ima svee ekstra motorii limarija sasija sedista novii retrevizori sofersajmi sglobovii farovii glavcini drzaci sve sa tikovci slovenski tikovcii prakam po kargo

 Кратово

Прати Е-Маил

 Goki

Потврден огласувач