Logo

UNIVERZAL 340.

Број на оглас: 3172416 | Објавен на: 12.02.2019, 16:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Univerzal 340.
Mob za kontakt
078/806-301.

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач