Logo

NOV AMG MERCEDES-BENZ VOLAN

Број на оглас: 3172717 | Објавен на: 27.03.2020, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov neupotrebuvan Mercedes-Benz AMG volan, pasuva na C E CLS.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач