Logo

Delovi za Audi A4 1.9 TDI Aftomatik se stovi treba

Број на оглас: 3172767 | Објавен на: 21.05.2020, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 7 kw / 10 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za Audi A4 1.9tdi 131ks Aftomatik vo super sostojba ekstra ceni prakjame niz cela makedonija

 Кратово

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач