Logo

Otkup na Skoda nad 98 g havarisani zaribani

Број на оглас: 3172920 | Објавен на: 07.07.2020, 08:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Roomster

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 450 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ponudi moze na Viber 077614243

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 sase

Потврден огласувач