Logo

Citroen AX 1.5 Vo delovi

Број на оглас: 3173481 | Објавен на: 12.09.2020, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Citoen ax 1.5 d do posledno stravce inf na 077 726 148 prakam i po kargo. Nov set zatezaci i vodna ne se vozeni ni 1000 km

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач