Logo

PRODAVAM LOZJE

Број на оглас: 3173833 | Објавен на: 02.08.2020, 07:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 9600 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Vo ovcka reka 9600m2.smederevka
MOZE I ZAMENA ZA AVTOMOBIL.
PO DOGOVOR

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач