Logo

Mercedes

Број на оглас: 3173894 | Објавен на: 19.05.2019, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 1998

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 22 kw / 30 ks

Цена: 1.500 МКД
1.600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Patosnici za Mercedes W202 W 203 C klasa 1998 do 2007 god. orginal.
C220CDI Tell. Info. 070204855

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Den

Потврден огласувач