Logo

opel vektra

Број на оглас: 3173978 | Објавен на: 22.11.2020, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


opel vektra benzin na delovi a moze i cela kontakt na tel 078 700 300

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач