Logo

Barometar 1950

Број на оглас: 3174226 | Објавен на: 16.11.2019, 08:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.001 МКД

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Колекционерство

Вид на оглас: Се продава


Antika.barometar od 1950 godina vo drvena kutija.Ispraven.

Огласи од: Aleksandar

Aleksandar

Скопје Центар, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач