1 / 10
Opel Insignia 2.0 CDTI UNIKAT
По Договор
07.04.2021 12:59

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

96 kw / 131 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Uvezena od germanija vo 2017 god.
registrirana so zelen karton.
Novi letni gumi 18''
Novi zimski gumi 17''
za poveke info na 075-213-154
075-213-154
075-213-154
075-213-154

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Andon
Потврден огласувач
078272888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам