Logo

motor od reno megan

Број на оглас: 3174579 | Објавен на: 22.11.2020, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2000

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Цена: 250 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


motorot e od reno megan 1.4 2000 god benzin

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач