Logo

Домашни јајца

Број на оглас: 3174948 | Објавен на: 04.04.2020, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Продавам домашни јајца од селски кокошки, хранети со житарици,без концентрати.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ilco

Потврден огласувач