Logo

Iveko stralis euro5 kiper

Број на оглас: 3175938 | Објавен на: 14.07.2019, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 11.000 €
11.500 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Iveko stralis euro 5 2006 godina 450 so kiperka prikolica troosovinka 1997 godina vo odlicna sostojba

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  marjan

Потврден огласувач