Logo

Uskuper Rent a car Skopje

Број на оглас: 3176609 | Објавен на: 17.07.2019, 10:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Рент а Кар Агенции

Вид на оглас: Се продава


нудиме квалитетни, сигурни и ефтини услуги за изнајмување на автомобили во Скопје и сите балкански земји со седиште во Скопје Македонија.

+38971364328
info@uskuper.com

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Emre

Потврден огласувач