Logo

UAZ Hunter 4x4

Број на оглас: 3176693 | Објавен на: 16.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Година: 2020

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2021

Сила на моторот: 113 kw / 154 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 14.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Дадената Цена е за Класик модел + ддв
Нови возила (теренци и комерцијални) од програмата на УАЗ Русија на лагер. Погон 4х4 или 4х2 на барање за комерцијалните возила.
Детален опис со брошури и каталози можете да најдете на www.uaz.mk или на нашата официјална ФБ фан страна
https://www.facebook.com/uazmkd/
УАЗовите возила се 4x4 off-road возила со зголемена проодливост и ненадмината геометрија. И возилата со 4x2 Лесни Комерцијални Возила се карактеризираат како возила со зголемена проодност.
032630230 тел. Програмата на UAZ ги опфаќа
Hunter, Patriot, Pickup, Profi, Classic SUV

Огласи од: UAZ Patriot dooel

UAZ Patriot dooel

Industriska bb Radovis
Радовиш

Станете Премиум член

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 UAZ Patriot dooel (претпријатие)

Потврден огласувач