Logo

BANDAZI 16" 5x112 AUDI VW SO GUMI 225/55-R16

Број на оглас: 3177014 | Објавен на: 17.05.2019, 15:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


BANDAZI 16" 5x112 AUDI VW SO LETNI GUMI RIKEN 225/55-R16. MOZE I POSEBNO BANDAZI I GUMI.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Sasko_

Потврден огласувач