Logo

MERCEDES MB100 EVTINO!!!

Број на оглас: 3177296 | Објавен на: 16.05.2019, 20:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava tovarno kombe Mercedes MB100 dizel motor 55 kv 1992 godina. Kombeto e pali vozi redovno servisirano, motor odlicen.
Registrirano do 11.03.2020
BARAJ SAMO NA BROJ
071 355 765 - ZOKI

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 prodavam

Потврден огласувач