Logo

BMW 525D

Број на оглас: 3177454 | Објавен на: 16.09.2020, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 145 kw / 197 ks

Цена: 6.350 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba so 3.0 motor 145kw + cip, full oprema, godina na proizvodstvo 08.06.2007god. Registrirana cela godina
Moze zamena za pomala kola za vozac pocetnik

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач