Logo

Riper

Број на оглас: 3179082 | Објавен на: 18.02.2020, 17:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava riper donesen od Italija so novi ralnici, rabotna zafatnina 2.70... za poveke inf na tel. 078 447 445

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 ALEKSANAR

Потврден огласувач