Logo

Mašina za perenje obodin ispravna

Број на оглас: 3179353 | Објавен на: 10.06.2019, 08:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за перење

Вид на оглас: Се продава


Mašina za perenje obodin ispravna se koristi sekojdnevno samo kape voda od kazance odozdola

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач