Logo

2009god registrirana i ispraven

Број на оглас: 3179518 | Објавен на: 12.09.2019, 14:36
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 85000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 16 kw / 22 ks

Цена: 5 €
3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e top sostojba vnatresno i nadvoresno registrirana dizel alum. bandasi mak tabli
Na poraki ne odgovaram
Moze zamena za pogolema kola ili za 7 dusi na bg tabli so doplata

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  acko

Потврден огласувач