Logo

GUMI 215 45 r17 dobri

Број на оглас: 3179541 | Објавен на: 31.03.2020, 12:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.499 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodavaat dve gumi 215 45 r17
gumite se dobri ne se krivi ne se ni lepeni
cenata e za dvete gumi 1500den

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач