Logo

AUDI A6 2.7 TDI S-LINE QUATTRO

Број на оглас: 3180051 | Објавен на: 18.09.2019, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 11.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo perfektna sostojba so ful oprema.Ekstra cena za kess.Za podetalni informacii javete se 075439998.

  Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

  Naum

Потврден огласувач