Logo

Hladnjaci Parno klima Mercedes E klasa w210

Број на оглас: 3180866 | Објавен на: 16.09.2020, 20:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E klasa w210

Tип на делови: Клима уреди

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Hladnjaci parno klima Mercedes E klasa w210

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

  070477779

Потврден огласувач