Logo

Атрактивни градежни плацеви во Брајчино

Број на оглас: 3181075 | Објавен на: 21.04.2019, 21:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат атрактивни градежни плацеви во с. Брајчино - Преспа. Плацевите граничат со Брајчинска река и имаат панорама кон Преспанското Езеро.
Цена по договор!
Телефон за контакт 075 796 796

 Krste

Потврден огласувач