Logo

СЕ ПРОДАВААТ ЗВУЧНИЦИ CERVIN VEGA

Број на оглас: 3181105 | Објавен на: 22.02.2020, 11:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 320 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


6 ома 2 х 160 во одлична состојба.Кој се разбира знае за какви звучници станува збор.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Marjan

Потврден огласувач