Logo

RADOJE DAKIC 600

Број на оглас: 3181129 | Објавен на: 11.02.2020, 19:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


radoje dakic 600 moze zamena za malo begerce
tel 076 376 777

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 kiril

Потврден огласувач