Logo

C3

Број на оглас: 3181155 | Објавен на: 20.02.2019, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.400 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Citroen C3 Dizel vo odlicna sostojba so novi gumi poveke informacii na tel. 078-386-594

 Валандово

Прати Е-Маил

 Слаџана