Logo

Ford Focus 1.6tdci...66kw

Број на оглас: 3181188 | Објавен на: 30.05.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Focus 1.6tdci...66kw..2008god..vo izvonredna sostojba so ful oprema..potrošuvacka 5.5lit...reg.cela godina.

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Cargo N

Потврден огласувач