Logo

Volkswagen Passat

Број на оглас: 3181224 | Објавен на: 21.11.2020, 09:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 82 kw / 111 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava VW Pasat, dizel na bugarski tablici. Vozilto e vo ispravna sostojba, bez nikakov problem.

INFO: 070/604-615
INFO: 070/604-615
INFO: 070/604-615

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 МЦ Системи

Потврден огласувач