Logo

Mercedes Benz E320

Број на оглас: 3181266 | Објавен на: 16.09.2020, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 320

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 5.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba ima full oprema

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач