Logo

2 semejna kukja vo Vinica

Број на оглас: 3182105 | Објавен на: 01.12.2020, 04:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 100 m²

Тип на домот: Двo-семејна куќа

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1978

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Исток

Адреса: Vinica, Goce Delcev br 54

Цена: 55.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


SE prodava kuka na ul,,Goce Delcev,,54 .Pogodna za dve familii.Ednata 80 kvadrati drugata 120 kvadrati.So dvorno mesto I garaza I ureden imoten list.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Lenka

Потврден огласувач