Logo

Fiat Grande Punto

Број на оглас: 3182264 | Објавен на: 23.02.2020, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.300 €

3.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Fiat Punto,registrirano servirano vo odlicna sostojba. Mozna e zamena so moja doplata samo za dizel vozila.Prednost imaat Grande punto i Fiat Punto ponova godina.
Samo na ovaj broj
Trajce
078 837 842

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач