Logo

SE PRODAVA

Број на оглас: 3182816 | Објавен на: 11.07.2019, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Outlander

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 9.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dzip neuvezen prv gazda mnogu souvan i so najdobrata oprema moze zamena za ponov dzip nad 2012 so moja doplata

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  dimitar

Потврден огласувач