Logo

RADIO ZA GOLF 5

Број на оглас: 3183039 | Објавен на: 20.05.2019, 17:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 50 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Radioto e novo izvadeno e od golf 5 2008 godina bez nitu edna grepka i parira na povejke vidovi vozila touaran,passat, golf plus.
Cena fiksna 50 evra!!!
Tel za kontakt ----> 075586590

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  Volkswagen Golf

Потврден огласувач