Logo

Audi A3 1.8T samo na delovi

Број на оглас: 3183416 | Објавен на: 19.08.2019, 01:25
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2000

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A3 1.8T na delovi

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Dejan

Потврден огласувач